Avukat Orhan ÖNAL
Danışmanlık & Hukuk Bürosu
Av. Orhan ÖNAL – av@orhanonal.com

Orhan ÖNAL, yirmi üç yaşında avukatlık unvanını kazanmış olup, yıllardır İzmir Barosu’na kayıtlı bir avukattır. Orta okul eğitimini Doğuş Kolejinde (İstanbul), lise eğitimini ise Gaye Kolejinde (İstanbul) ve Özel Saint Patrick Kolejinde (Şikago / Chicago, The State of Illinois) tamamlamıştır. Lisans eğitimini ise Yeditepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde başarı ile tamamlamıştır. ÖNAL, aynı zamanda eğitim hayatında birçok kez yurt dışında bulunmuş, çeşitli uluslararası öğrenci birliklerinde aktif görev almıştır.

Bunun yanı sıra, hızla küreselleşen dünyanın farkında olduğundan, Ocak 2016 ayı itibari ile de on sekiz ülkeyi, bir birinden farklı şehirleri, kültürleri görüp, tanıyarak; hukukçu vizyonuna evrensellik nosyonunu katabilmiştir. Orhan ÖNAL yüksek lisans çalışmalarını, ekonomi hukuku, vergi hukuku ve vergi ceza hukuku üzerine tamamlamıştır. Ceza hukukunda da çeşitli çalışmaları halen devam etmektedir.

ÖNAL, ticaret ve şirketler hukuku, miras hukuku, gayrimenkul hukuku ve spor hukuku üzerine yoğunlaşmaktadır. Ayrıca, iş hukuku, sosyal güvenlik hukuku ve tıp (sağlık) hukuku ve ceza hukukunun birçok alanında da yoğun deneyim sahibidir. ÖNAL, Türkçe ve İngilizce dillerini çok iyi derecede bilmektedir.

Orhan ÖNAL, yıllarca çeşitli sporları lisanslı icra ettiğinden; muhtelif, basketbol, dağcılık, trekking gibi spor kulüplerine üyedir. Aynı zamanda doğa ve hayvan severliği ile tanınan, ÖNAL, İzmir Barosu, Hayvan Hakları Komisyonu üyesidir. Google ve çeşitli arama motorlarında Avukat Orhan ÖNAL şeklindeki taramalarda ise yine, ÖNAL hakkında yerel ve ulusal basında bir birinden farklı gerek hukuki ve sosyal haberler bulabilmek mümkündür.
   ÖNAL HUKUK BÜROSU Tüm Haklarý Saklýdýr © Copyright 2014

0(532) 282 25 23